Jak to funguje

Proč mamky na rodičovské dovolené?

Z vlastní zkušenosti víme, že mamky mají málo času. Hodně věcí se tak snaží řešit na internetu. Tím se stávají důležitou cílovou skupinou mnoha internetových obchodů a dalších služeb. To dokládají i výzkumy Českého statistického úřadu.

Zkušenost maminek s mnoha službami je však tristní. Cílem naší služby je zprostředkovat zpětnou vazbu od maminek provozovatelům internetových obchodů, či informačních portálů a postupně tak přispět ke zlepšení stavu.

Pro koho je testování vhodné

Největší přínos bude mít testování pro eshopy, pro které jsou ženy na rodičovské dovolené častým zákazníkem. Například obchody prodávající oblečení, jídlo, elektroniku, drogerii a další. Další skupinou jsou obsahové portály s informacemi pro rodiče a jejich děti.

Samozřejmě je testování vhodné i pro všechny další internetové stránky, pro které jsou maminky důležitou cílovou skupinou a nechtějí na ně zapomenout. Například stránky zdravotnických zařízení, škol a školek, úřadů, nebo zábavných a zpravodajských portálů.

Kdo jsou naše mamky

Mamky, které s námi testují weby, jsou prozatím z našeho okolí. Všechny jsou seznámeny s tím, jakým způsobem mají testování provádět, na co se zaměřit a co komentovat.

Rádi jejich okruh rozšíříme. Jste-li maminka na rodičovské dovolené, můžete nám napsat a domluvíme se.

Co se z testování dozvíte

V první řadě autentický pohled specifické skupiny žen na mateřské dovolené.

Mamky mají připravený seznam otázek, jejichž odpověď by v testování měla zaznít. Určitě tak dostanete opovědi, zda mamka web zná, jestli rozumí smyslu webu, její názor na vzhled, zda najde kontakty, dokáže nakoupit nebo se registrovat, zda jí web zaujal a vrátila by se na něj, či jestli by ho doporučila kamarádce.

Kromě toho je zpětná vazba vždy individuální a záleží jen na mamce, co vyzdvihne a co ji zaujme.

Je možné testovat ve větším rozsahu

Máte zájem o složitější testování. Chcete otestovat vlastní scénář nebo větší počet uživatelek? Kontaktujte nás, takové poptávky řešíme individuálně.

Zajímá vás něco, co zde není? Napište nám na info@circusdesign.cz.

Rozumím, chci testovat